O firmie

Indywidualnie
Profesjonalnie
Kompleksowo i z wyobraźnią

to motto naszej działalności biznesowej.

Pomysł na otwarcie firmy INDOOR narodził się podczas budowy i wyposażania świeżo pobudowanej w 1986 roku, drugiej hali indyków. Nigdzie nie mogłem znaleźć poideł, które dobrze spełniałyby swoją rolę. Próbowałem na własną rękę coś wykombinować. pierwsze były poidła tradycyjne, korytkowe, z tym że z żywicy poliestrowej, długie na 6 m. Były nawet niezłe, dopóki nie zjadły ich indyki. Potem, wzorując się na przywiezionym z Polagry smoczku, starałem się coś podobnego zrobić, używając lokalnych materiałów i wykonawców. Produkt spełniał nieźle swoje zadanie, nie trzeba było myć poideł, jednak łatwo się zapychał, mocno przeciekał.

 Gdy pojawiły się możliwości swobodnego wyjazdu na zachód, skorzystałem z pierwszej okazji, by nawiązać kontakt z producentami nowoczesnego sprzętu drobiarskiego w Holandii. Wróciłem z 60 smoczkami, które zainstalowałem w indyczarni na próbę. Grało. założyłem na całej hali i wkrótce okazało się, że smoczki całkowicie nie nadają się dla dużych indyków.

Ta historia pokazuje, jak kosztowne było nabywanie doświadczenia. Można się nim podzielić z innymi hodowcami, z korzyścią dla obu stron. Te niepowodzenia mogą służyć powodzeniu innych i to dopiero nadało sens moim eksperymentom.

Hodowcą jestem w dalszym ciągu, więc mam bezpośrednie spojrzenie z drugiej strony. Część pracowników firmy INDOOR od dziecka miało kontakt z przemysłową produkcją drobiu. Pozwala nam to w niektórych wypadkach służyć radą również doświadczonym hodowcom.

Tadeusz Niesiobędzki

 

Oferujemy projektowanie, budowę i wyposażanie ferm inwentarskich – ze szczególnym uwzględnieniem ferm drobiarskich. Duży nacisk kładziemy na przejrzystość i rzetelność relacji z Naszymi PT Klientami.
Znajduje to potwierdzenie w naszej ponad 30 letniej tradycji i obecności na rynku.
Działamy na terenie całej Polski poprzez Koordynatorów Regionalnych oraz Zespół Handlowy w firmie.
Koordynatorzy Regionalni zapewniają bezpośredni kontakt w sprawie inwestycji, projektowania, budowy i wyposażenia. Dążymy do tego, aby nasza oferta zawierała optymalne rozwiązania, dostosowane do indywidulanych potrzeb naszych PT Klientów, tak aby podejmowane przez nich decyzje biznesowe były trafnym wyborem.
Zespól Handlowy w firmie prowadzi sprzedaż bezpośrednią poprzez nasz sklep internetowy oraz stacjonarny, zamówienia telefoniczne i mailowe. Umożliwia to bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami – dla uzyskania dodatkowych informacji i wyjaśnień oraz doprecyzowania oferty.

Ogólne Warunki Umów Sprzedaży INDOOR Ltd

Informacje o ochronie danych osobowych (wg RODO)ponad 30

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress