Otwarcie fermy Grelavi

28 marca 2019

INDOOR na otwarciu fermy GRELAVI

20 marca 2019 na zaproszenie z Grelavi grupy HENDRIX GENETICS przedstawiciele z firmy INDOOR wzięli udział w otwarciu nowej fermy odchowu stad rodzicielskich indyka w miejscowości Dłużec Wielki w pobliżu Korsz. 

Po przywitaniu wszystkich gości odbyły się prelekcje na których omówiono kluczowe elementy skutecznego odchowu stad rodzicielskich indyka.

Natomiast po zaserwowanym posiłku uczestnicy mieli okazję zwiedzić całą fermę a specjaliści z Grelavi chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników otwarcia.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się najnowocześniejszy system sanityzacji i dezynfekcji wody didtenkiem chloru Bravo Scotmas zakupionym w firmie INDOOR
Jego najwyższa efektywność, skuteczność i jakość już od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością na wielu fermach w Polsce. To wypróbowane, nowoczesne i najskuteczniejsze rozwiazanie zapewniające najwyższy stopień bezpieczeństwa i jakości wody. Syetem ten usuwa i chroni przed powstawaniem biofilmu oraz eliminuje wszelkie zagrożenia mikrobiologiczne w wodzie. Jest skuteczny w praktycznie całym zakresie pH wody. 

Skorzystali najlepsi – możesz skorzystać i Ty. 🙂

Kliknij po więcej informacji o systemie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress