Targi FERMA 2020

17 luty 2020

INDOOR na Targach FERMA 2020 w Łodzi

Zapraszamy na krótką relację z naszego stoiska z Targów FERMA 2020 w Łodzi zrealizowanych w dniach 14-16 lutego 2020, na których już tradycyjnie wystawiała się nasza firma.

Na targach FERMA 2020 w Łodzi firma INODOOR prezentowała wizualizację zarówno zrealizowanych koncepcji wyposażenia ferm drobiu jak i nowych możliwości zootechnicznych.

Wśród eksponowanych sprzętów, niekwestionowaną gwiazdą stoiska była maszyna zaprojektowana
i produkowana przez firmę INDOOR służąca do kultywacji i pielęgnacji ściółki: Kondycjoner KS-160. Urządzenie to stało się już nieodzownym elementem wspomagającym utrzymanie dobrostanu ptaków na fermie, co przynosi wymierne korzyści ekonomiczne.
Kondycjoner KS-160 cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, został też dostrzeżony, i doceniony przez reporterów TVP3 przygotowujących materiał do programów telewizijnych.

Firma INDOOR produkuje też wiele innych elementów wyposażenia ferm. Kolejnym przykładem własnej produkcji są osłony na wloty zaworów powietrza wytwarzane w różnych rozmiarach i w dwóch podstawowych kolorach białym i czarnym. Osłony mogą być produkowane na zamówienie z indywidualmym napisem lub oznakowaniem. 

Nie można też pominąć prezentowanych przez firmę INDOOR, całej gamy produktów firmy REVENTA, w tym eksponowany na stoisku nowoczesny ocieplany komin wentylacyjny, który ma możliwości prowadzenia wstępnej wentylacji grawitacyjnej, następnie polepszania sprawności zamontowanego w nim wentylatora, zmniejszania poziomu hałasu i wiele innych zalet. Zaprezentowano też najnowsze modele zaworów wlotu powietrza firmy REVENTA oraz najnowsze modele zaworów wlotu powietrza firmy TPI.

05_osłony

Niezmiennie ogromnym zainteresowaniem klientów odwiedzających stoisko firmy INDOOR cieszył się najnowocześniejszy system stałej sanityzacji i dezynfekcji wody Scotmas BRAVO. Stosowany w tym systemie ditlenek chloru wytwarzany jest w postaci gazowej w szczelnym, zamkniętym reaktorze, otoczonym płaszczem wodnym  z nieszkodliwych komponentów. Ditlenek chloru posiada doskonałe właściwości wirusobójcze oraz bakteriobójcze i działa w szerokim zakresie pH.  Jego możliwości przenikania przez biofilm gwarantują usunięcie z wody patogenów odpowiedzialnych za słaby wzrost drobiu i mniejszą konwersję paszy oraz osiągnięcie bezpiecznego środowiska. To najskuteczniejszy sposób stałej dezynfekcji wody pitnej, który usuwa biofilm i nie dopuszcza do powstawania osadów wewnątrz rur wodnych. System Scotmas BRAVO stanowi niezastąpiony element bioasekuracji zabezpieczający nasze ptaki przed infekcjami dystrybułowanymi przez systemy pojenia.

W dziedzinie oświetlenia, w której jak do tej pory prym wiodły systemy ILOX, dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się też prezentowany nowy, energooszczędny, ściemnialny ledowy system oświetlenia firmy HATO. Dziś ledowe systemy oświetlenia stały się już standardem na fermach. Oświetlenie ledowe proponowane przez INDOOR ma ważny na fermach drobiu status „flicker free” czyli światło „wolne od migotania”. Co ważne – w tych systemach status „wolny od migotania” nie polega na wprowadzaniu wysokiej częstotliwości migotania tylko na eliminacji migotania w ogóle.
Absolutną nowością prezentowaną po raz pierwszy były też lampy oswietlenia ferm z możliwością płynnej zmiany temperatury barwowej światła z ciepłej na zimne i na odwrót. Ta cecha oświetlenia daje nowe możliwości i wspomaga stymulowanie aktywności ptaków oraz wyciszania zachowań autoagresji w stadzie.

W tak krótkiej relacji nie sposób wspomnieć o wszystkich systemach i elementach oferowanych i prezentowanych przez firmę INDOOR. Jak co roku poczesne miejsce zajmowały też systemy zadawania paszy firmy SKA czy też systemy pojenia IMPEX oraz rodzima miseczka dla indyków systemu pojenia Pikador.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i zapraszamy do odwiedzenia naszego
e-sklepu.

Na zakończenie króciutki filmik poglądowy z naszego stoiska. 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress