Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies. OK, rozumiem

Targi:

Z przyjemnością informujemy, że firma INDOOR Group Ltd  Sp. z o.o. w dniach 14 i 15 października bierze udział w nowatorskim i unikatowym przedsięwzięciu, jakim jest  I edycja Agro Days. Dni Hodowcy 2017. Wydarzenie, o niespotykanej dotąd formule biznesowo-edukacyjnej, łączy dwa formaty: konferencję i targi. Dwudniowe spotkanie zgromadzi hodowców z całej Polski, uznanych ekspertów oraz przedstawicieli branży agro ze wszystkich obszarów i etapów hodowli.

            Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w warsztatach, praktycznych pokazach, interesujących prelekcjach. Czekają również profesjonalne porady i konsultacje. W ramach Dni Hodowcy Partnerzy wydarzenia zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, nowatorskie produkty i aktualne trendy branży rolniczej.

Spotkanie rozpocznie się od konferencji otwierającej z udziałem przedstawicieli agend rządowych. Tematem przewodnim konferencji będzie „Made in Poland – jak wykreować modę na polskie produkty? Szanse i perspektywy polskiej żywności”. Zaproszeni goście wraz z publicznością będą rozmawiać o możliwościach zdobycia nowych rynków przez polskich producentów, o perspektywach rozwoju i wyzwaniach, a także o jakości polskich produktów oraz ich postrzeganiu.

Po konferencji otwierającej goście będą mogli skorzystać z trzech stref:

·         pokazowej – z warsztatami, panelami dyskusyjnymi i pokazami specjalistycznymi,

·         konferencyjnej – z prelekcjami i wykładami, prowadzonymi przez doświadczonych praktyków,

·         konsultacyjnej – z ekspozycjami firm i prezentacją innowacyjnych rozwiązań oraz produktów i usług.

Pierwsza edycja Agro Days odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców będzie ponad 13 tys. mpowierzchni wystawienniczej oraz wygodny i bezpłatny parking. Przestrzeń wewnątrz budynku zostanie podzielona na trzy obszary: drób, trzoda, bydło. Nie zabraknie strefy dla najmłodszych (Kids Zone) oraz stref cateringowych.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D 08

INDOOR TEAM

 

NOWOŚCI w sklepie internetowym

PROMOCJE w sklepie internetowym

ID Opis Cena
15-2005-00 Wentylator EM 50 1,1, kW 1949,55 zł
15-2007-00 Mieszalnik EMS50 1,1 kW z siatkami 140 1849,92 zł
Copyright by www.indoor.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook